The Ollieskateparki · skaterzy · zawody
Katalog6 334 skateparków55 krajów114 skaterówPolska
  1. The Ollie
  2. Mapa

Mapa skateparków

Duże punkty to 286 skateparków opisanych w Wikidata — najedź, aby zobaczyć nazwę, kliknij, aby otworzyć kartę. Małe kropki to 6 523 skateparków z wizytówek map; ich karty znajdziesz na stronach miast i regionów.

Burnside Skatepark · Oregon Stany ZjednoczoneActionpark · SzwecjaDel Mar Skate Ranch · Del Mar Stany ZjednoczoneHighvalley Skateworld · Högdalen SzwecjaPeter Mathews Memorial Skate Garden · St. Louis Stany ZjednoczoneSkatepark Rheinaue · Bonn NiemcySkatepark Kazimierz · Sosnowiec PolskaSparken · Gmina Umeå SzwecjaBondi Skatepark · Nowa Południowa Walia AustraliaLeeton Regional Skate Park · Nowa Południowa Walia AustraliaMartha's Vineyard Skatepark · Hrabstwo Dukes Stany ZjednoczoneParisite DIY Skatepark · Nowy Orlean Stany Zjednoczoneskatepark in Stromovka · Stromovka CzechyLauridsen Skatepark · Des Moines Stany ZjednoczoneSk8 Port · Bruksela BelgiaAlfredo Baccetti Skate Park · Grosseto WłochySkatepark Darmsheim · Sindelfingen NiemcySuvilahti DIY Skatepark · Helsinki FinlandiaSkatepark de Bercy · 12. dzielnica Paryża FrancjaSubstance Skatepark · Kings County Stany ZjednoczoneSgt. William Dougherty Skate Park · Brooklyn Stany ZjednoczoneBetsy Head Skatepark · Kings County Stany ZjednoczoneCanarsie Park Skatepark · Kings County Stany ZjednoczoneComanche Skate Park · Hrabstwo Bell Stany ZjednoczoneAbrams Skate Park · Hrabstwo Bell Stany ZjednoczoneBronco Skate Park · Hrabstwo Bell Stany ZjednoczoneSkatepark Mohylová · Stodůlky Czechyskatepark of Remiremont · Remiremont Francjaskatepark Meine · Meine NiemcySkatepark im. Igora Kowalewskiego · Widzew-Wschód PolskaSkate Park Pisa · Piza WłochySkateboard Club "Kolo" · Split ChorwacjaParc Pierre-Olivier-Fournier · Amqui KanadaParc Gilles-Villeneuve · Chambly KanadaParc Optimiste · Chibougamau KanadaParc Antoine-Pécaudy · Contrecœur KanadaParc Olympia · Deux-Montagnes KanadaParc de Beauchampville · Gatineau KanadaParc Gilles-Maisonneuve · Gatineau KanadaParc Napoléon-Fontaine · Granby KanadaParc du Centenaire · Labelle KanadaParc Gaston-Bettez · Lanoraie KanadaParc des Quatre-Saisons · Lévis KanadaParc Ian-Breakey · Lévis KanadaParc de l'Île-aux-Trésors · Louiseville KanadaParc Jean-Marc-Gauthier · Quebec KanadaParc Victorin-Beaucage · Quebec KanadaParc du Ruisseau · Saint-Basile-le-Grand KanadaParc de l'Aréna · Saint-Isidore KanadaParc Bédard · Saint-Lazare KanadaParc Frank-Gauthier · Shawinigan KanadaParc Desranleau · Sherbrooke KanadaParc du Mi-Vallon · Sherbrooke KanadaParc du Bois-et-des-Berges · Val-Brillant KanadaParc du Château-d'Eau · Val-d'Or KanadaParc Yvon-Paré · Warwick KanadaSkank Skates International · Springfield Stany ZjednoczonePompeya Skatepark · Buenos Aires ArgentynaDylan Duncan Memorial Skatepark · Houston Stany ZjednoczoneCarnes Hill Skate Park · City of Liverpool AustraliaAire de loisirs de Bourg-Saint-Christophe · Bourg-Saint-Christophe FrancjaPowell Park Skateboard Facility · Nowa Południowa Walia AustraliaSkatepark Spořilov · Praga CzechyRev. T. Wendell Foster Skatepark · Bronx County Stany ZjednoczoneSkatepark Barracas La Fosa · Buenos Aires ArgentynaMoorebank Skatepark · Nowa Południowa Walia AustraliaParque Lineal · Puerto Vallarta MeksykArsenal street park (Rennes) · Rennes FrancjaLivingston skatepark · West Lothian Wielka BrytaniaAb-o-Atash Skatepark · District 6 IranSkur 13 · Oslo NorwegiaIlola skatepark · Vantaa FinlandiaGamlebyen Sport og Fritid · Oslo NorwegiaLe Havre Skatepark · Hawr FrancjaSkatepark Zbraslav · Praha-Zbraslav CzechyParque de Cultura Urbana · Miguel Hidalgo MeksykPacifica skatepark · Pacifica Stany ZjednoczoneLaSalle Park · Lachine KanadaParc Laurence · Coaticook KanadaJardin Frontenac · Saint-Jean-sur-Richelieu KanadaParc Henri-Casault · Charlesbourg KanadaParc municipal · Sainte-Marthe-sur-le-Lac KanadaParc André-Guérard · Terrebonne KanadaParc Danyluk · Mont-Royal KanadaParc Lorraine · Lorraine KanadaParc Ducharme · Sainte-Thérèse KanadaParc du complexe Jean-Laurin · Mirabel KanadaParc Saint-Aubin · Baie-Saint-Paul KanadaParc des loisirs Serge Dessureault · Saint-Michel-des-Saints KanadaSkatepark and pumptrack from Miège (Noble-Contrée) · Noble-Contrée SzwajcariaHalifax Skate Park · Halifax KanadaDartmouth Common Skate Park · Halifax KanadaSpryfield Skatepark · KanadaShearwater DND Skatepark · KanadaPier15 · Breda HolandiaParc Eugène-Dostie · L'Île-Bizard–Sainte-Geneviève KanadaParc Goyette-Hill · Sutton KanadaCentre socio-recreatif les Bocages · Saint-Augustin-de-Desmaures KanadaCentre des loisirs Desjardins · Maskinongé KanadaSite des Loisirs Hector-Neault · Saint-Maurice KanadaParc Gérard-Côté · Saint-Hyacinthe KanadaParc Roger-Guilbault · Trois-Rivières KanadaParc des Seigneurs · Trois-Rivières KanadaParc de la Terre-des-Loisirs · Trois-Rivières KanadaParc des Pionniers · Saint-François-Xavier-de-Brompton KanadaPlace des Arts de la Rue · Saint-Victor KanadaParc Rosaire-Gauthier · Laval KanadaParc de la Riviere · Saint-Esprit KanadaParc Ovila-Bernier · Saint-Lin–Laurentides KanadaParc Charles-Bruneau · Terrebonne KanadaParc Philippe-Villeneuve · Terrebonne KanadaSkate Park · Fleet Wielka BrytaniaParc Rabastaliere · Saint-Bruno-de-Montarville KanadaParc Marcel-Laurin · Saint-Laurent KanadaParc Jonzieux · Saint-Élie-de-Caxton KanadaTerrain des Loisirs · Saint-Pie KanadaParc de la Voie maritime · Saint-Lambert KanadaBrastad SK8 · Gmina Lysekil SzwecjaParc Desjardins · Notre-Dame-du-Bon-Conseil KanadaParc Quatre-vents · Sainte-Julienne KanadaParc de la Nature · Brownsburg-Chatham KanadaSaughton Skatepark · Edynburg Wielka BrytaniaParc J.-A. Perkins · Val-des-Monts KanadaParc Arthur-Therrien · Verdun KanadaOval Club Skate Donut · Queensland AustraliaByron Bay Skate Park · Byron Shire AustraliaHooton Reserve · Auckland Nowa ZelandiaAnn Arbor Skatepark · Ann Arbor Stany ZjednoczoneSkatepark Favència · Barcelona HiszpaniaJohannesfreds pumptrack och skateramp · Bromma SzwecjaGenoveva Chavez Community Center · Nowy Meksyk Stany ZjednoczoneSkatepark Kolovraty · Kolovraty CzechyBlack Lion Skatepark · Medway Wielka BrytaniaParc Grovehill · Lachine KanadaCentre Martin Brodeur · Saint-Liboire KanadaParc des Loisirs · Saint-Valérien-de-Milton KanadaCentre sportif Armand Racine · La Guadeloupe KanadaParc Alexis-Blanchet · Saint-Lambert-de-Lauzon KanadaCentre des loisirs Eric Bedard · Sainte-Thècle KanadaParc des Loisirs · Saint-Jude KanadaParc Leo-Guilbault · Yamaska KanadaParc Camille-Beaudin · Saint-Jacques-le-Mineur KanadaTerrain des Loisirs · Ange-Gardien KanadaParc de l'ecole secondaire de la Pointe-aux-Trembles · Rivière-des-Prairies–Pointe-aux-Trembles KanadaWuhletal-Skatepark · Marzahn-Hellersdorf NiemcyParc des Clubs · Ville-Marie KanadaCentre sportif ADF Diesel · Saint-Stanislas KanadaParc Bon-Pasteur · Quebec KanadaParc Dollard-Des Ormeaux · Quebec KanadaParc Lorne-Worsley · Belœil KanadaRålis skatepark · gmina Sztokholm SzwecjaParc Promutuel Assurance · Saint-Raymond KanadaParc Municipal · Saint-Côme KanadaMattia Ahmet Minguzzi Skatepark · Karşıyaka ilçesi TurcjaParc Georges-Maranda · Lévis KanadaKaakkuri Sports Area · Oulu FinlandiaSkatepark v Námestove · Namiestów SłowacjaSkatepark Řeporyje · Praga CzechyParc Paul-Buissonneau · Mandeville KanadaParc Gregoire-Charbonneau · Nominingue KanadaParc Saint-Germain · Val-des-Monts KanadaParc Legault · Val-Morin KanadaParc J.-M.-A.-Gouin · Saint-Adelphe KanadaComplexe sportif Guillaume-Leblanc · Rimouski KanadaComplexe sportif Aurèle-Plante · Saint-Alexis-des-Monts KanadaCentre de la nature · Cowansville KanadaSkateholders #1 · Czeskie Budziejowice 7 CzechySkatepark Maškova zahrada · Turnov CzechyParc des Copains · Sainte-Martine KanadaParc Gérard-Laframboise · Saint-Philippe KanadaParc du Chalet des loisirs · Saint-Ambroise-de-Kildare KanadaTerrain des loisirs · Saint-Thomas KanadaSkatepark @ Lakeside Garden · Jurong East SingapurParc Louis-Gilles-Ouimet · Terrebonne KanadaDomaine Laurentien · Prévost KanadaTerrain municipal · Témiscouata-sur-le-Lac KanadaParc Rosemont · Trois-Rivières KanadaParc Des Ormeaux · Trois-Rivières KanadaParc Municipal · Kingsey Falls KanadaParc du terrain des loisirs · Saint-Dominique KanadaParc Jean-Guy-Fournier · Sainte-Croix KanadaParc Delphis-Marois · Saint-Augustin-de-Desmaures KanadaParc Thibault · Val-des-Monts KanadaParc municipal · Saint-Séverin KanadaParc Christ-Roi · Longueuil KanadaParc du Grand-Héron · Sainte-Catherine-de-la-Jacques-Cartier KanadaCentre sportif Desjardins · Saint-Antonin KanadaBagotville Military Family Resource Centre · Saguenay KanadaParc Multisport · Manseau KanadaClissold Park Skatepark · Wielka BrytaniaVictoria Park Raemers Skatepark · London Wielka BrytaniaParc Maurice-Dorion · Quebec KanadaParc Maurice-Lortie · Quebec KanadaParc du Fargy · Quebec KanadaParc du centre communautaire Rimouski-Est · Rimouski KanadaConne Island Skatepark · Lipsk NiemcyBSSP-Beer Sheva SkatePark · Beer Szewa IzraelParc Victoria · La Cité-Limoilou KanadaPomnik Trudu Górniczego w Katowicach · Osiedle Paderewskiego-Muchowiec PolskaCopenhagen Skatepark · Copenhagen Municipality DaniaPedlow Skate Park · Los Angeles Stany ZjednoczoneSkate Park at RFK Campus · Waszyngton Stany ZjednoczoneVancouver Skate Plaza · Kolumbia Brytyjska KanadaWest Beach Skate Park · Australia Południowa AustraliaMicropolis · Helsinki FinlandiaHalmstad Arena Skatepark · Gmina Halmstad SzwecjaThe Rom · London Borough of Havering Wielka Brytania7Hills Skatepark · Amman JordaniaCarlsbad Skatepark · Kalifornia Stany ZjednoczoneBallarat City Skatepark · Wiktoria AustraliaPonderosa Skatepark · Oregon Stany ZjednoczoneParc Belvédère · Sherbrooke KanadaParc Benny · Côte-des-Neiges–Notre-Dame-de-Grâce KanadaParc Chartier-De Lotbiniere · Rigaud KanadaParc Rivière-Nord · Saint-Eustache KanadaParc de Sainte-Marie-de-Monnoir · Marieville KanadaParc des Moissons · L’Assomption KanadaParc des Sables · Sainte-Mélanie KanadaParc du Ruisseau · Fermont KanadaParc George-Vernot · Villeray–Saint-Michel–Parc-Extension KanadaParc Ignace-Bourget · Le Sud-Ouest KanadaParc Jean-Amyot · Mercier–Hochelaga-Maisonneuve KanadaParc Jacques-Laurin · Charlemagne KanadaParc Notre-Dame · Laval KanadaParc Olympique · Pincourt KanadaParc Pie-XII · Trois-Rivières KanadaParc Raymond-Préfontaine · Mercier–Hochelaga-Maisonneuve KanadaSkatopia · Hrabstwo Meigs Stany Zjednoczoneplayground Annie M.G. Schmidtpark centrum · Lansingerland HolandiaSnake Run · City of Albany AustraliaTjøme skatepark · Tjøme NorwegiaSkateboarding na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2020 · Ariake Urban Sports Park FrancjaSkatepark of Tampa · Floryda Stany ZjednoczonePyongyang Skatepark · Pjongjang Korea Północnabowl of Marseille · Marsylia FrancjaEspace Glisse de Paris 18 · 18. dzielnica Paryża FrancjaHalle de Glisse · Lille FrancjaSkatepark San Pedro del Pintar · Murcja HiszpaniaJarry Park · Villeray–Saint-Michel–Parc-Extension KanadaParc du Plateau · Quebec KanadaAhuntsic Park · Ahuntsic-Cartierville KanadaAlamosa Skatepark Environment · Nowy Meksyk Stany ZjednoczoneAthens Skate Park · Ohio Stany ZjednoczoneKlamath Falls Sports Complex / Skatepark · Hrabstwo Klamath Stany ZjednoczoneBrooklyn Banks · Manhattan Stany ZjednoczoneCity Sk8 Park · Australia Południowa AustraliaFDR Skatepark · Pensylwania Stany ZjednoczoneParc Level · Beynost FrancjaSanta Luzia Skatepark · Vitoria-Gasteiz HiszpaniaCentre de la nature · Laval KanadaSkatepark Péitruss · Luksemburg LuksemburgSkatepark Wuppertal Eskesberg · Wuppertal NiemcyParc Bardy · Quebec KanadaKenegy Skatepark · Missouri Stany ZjednoczoneSkatepark Westblaak · Rotterdam HolandiaParc de Lausanne · Laval KanadaEric Scott McKinley Skate Park · Oregon Stany ZjednoczoneKacyiru Skate Park · Kigali RwandaLee and Joe Jamail Skatepark · Teksas Stany ZjednoczoneLegacy Skatepark · Ontario KanadaKwinana Skatepark · Australia Zachodnia AustraliaMetro Nashville Skatepark · Nashville Stany ZjednoczoneShaw Millennium Park · Calgary KanadaMonster Skatepark · Nowa Południowa Walia AustraliaPenn Valley skatepark · Missouri Stany ZjednoczonePitcher Park Memorial Skate Park · Carnegie Stany ZjednoczoneSkater Island · Rhode Island Stany ZjednoczoneStapelbäddsparken · Gmina Malmö SzwecjaStockwell Skatepark · London Borough of Lambeth Wielka BrytaniaThe Berrics · Kalifornia Stany ZjednoczoneThe Flow Skatepark · Ohio Stany ZjednoczoneTurf Skatepark · Wisconsin Stany ZjednoczoneFar Rockaway Skate Park · Rockaway Stany ZjednoczoneGolconda Skate Park · Brooklyn Stany ZjednoczoneMillennium Skate Park · Kings County Stany ZjednoczoneThe Buszy · Milton Keynes Wielka BrytaniaAndy Kessler Skatepark · Nowy Jork Stany ZjednoczoneDinero DIY · Cártama HiszpaniaSkatepark de Wissous · Wissous FrancjaMellowpark · Berlin NiemcyPier 62 Skatepark · Manhattan Stany ZjednoczoneMurakami City Skate Park · Murakami JaponiaSportpark Rems · Schorndorf NiemcyStreetdome · Gmina Haderslev DaniaGrant Skate Park · Chicago Stany ZjednoczoneBronx Skate Park · Bronx Stany Zjednoczone

Współrzędne: Polska i parki z Wikidata w Europie Środkowej

SkateparkMiejscowośćSzer.Dł.
Pomnik Trudu Górniczego w KatowicachOsiedle Paderewskiego-Muchowiec50.24519.041
Skatepark KazimierzSosnowiec50.299519.24035
Skatepark im. Igora KowalewskiegoWidzew-Wschód51.7512119.54433
Centrum Sportowo-Rekreacyjne OLIMPICStrawczynek50.9445420.430623
GOSiR TeresinTeresin52.20037520.405716
Gravity SkateshopJelenia Góra50.89770915.731917
Muller Jelcz-Laskowice Sp. z o.o.Jelcz-Laskowice51.03698117.322652
Ośrodek Sportu ARMSSiedlce52.17184322.289924
Ośrodek Sportu i RekreacjiKrosno Odrzańskie52.04638115.102338
PNP Arena SkateparkSzczecin53.41613714.547101
Park Sportów MiejskichNowy Sącz49.61737120.717423
RepublikaPark Skatepark OCR/NinjaToruń53.02990818.612289
Rolkujące SzkołySzczecin53.43863414.527134
SKATEPLAZA Piła im. Aleksandry SzczutkowskiejPiła53.1567916.742807
Skate ShopGryfice53.91716215.198395
Skatepark (Lubin)Lubin51.40477116.199644
Skatepark (Piła)Piła53.17249716.748956
Skatepark (Rawicz)Rawicz51.60481916.853803
Skatepark Im.Wiktr1Warszawa52.24041121.152701
Skatepark Kołobrzeg MileniumKołobrzeg54.17695915.561961
Skatepark ManiowyManiowy49.46137220.273454
Skatepark RadziechowyRadziechowy49.64812419.130099
Skatepark RożentalRożental53.92005618.680014
Skatepark RzeszówRzeszów50.02934422.002467
Skatepark Suchy LasSuchy Las52.47390316.858147
Skatepark TrockaWarszawa52.27417521.060648
Skatepark im. FlenisaPolkowice51.51241116.071675
Skatepark siostraboberaTomaszów Lubelski50.44575523.412686
Skatepark śniadanielWerbkowice50.75086623.766541
skate park (Kożuchów)Kożuchów51.74351415.609463
Skateholders #1Czeskie Budziejowice 748.9698414.47585
Skatepark KolovratyKolovraty50.0145914.6198
Skatepark Maškova zahradaTurnov50.5811715.15047
Skatepark MohylováStodůlky50.043214.33558
Skatepark SpořilovPraga50.0496514.49075
Skatepark ZbraslavPraha-Zbraslav49.9648414.38796
Skatepark ŘeporyjePraga50.0303714.313
skatepark in StromovkaStromovka48.9685714.4594
Conne Island SkateparkLipsk51.3030612.37417
MellowparkBerlin52.455713.5641
Skatepark DarmsheimSindelfingen48.699418.93298
Skatepark RheinaueBonn50.709257.14993
Skatepark Wuppertal EskesbergWuppertal51.258667.10654
Sportpark RemsSchorndorf48.81449.54004
Wuhletal-SkateparkMarzahn-Hellersdorf52.5605813.5669
skatepark MeineMeine52.3841410.54313
Skatepark and pumptrack from Miège (Noble-Contrée)Noble-Contrée46.310377.55165
Skatepark v NámestoveNamiestów49.4053419.48518